Prekių katalogas

Apie mus

 • Sveiki atvykę į DENDROPARK.LT...

   

  Mūsų medelynas ir prekybinė aikštelė įsikūrę Klaipėdos rajone, šalia Vėžaičių gyvenvietės. Mus nesunkiai surasite Vėžaičių gyvenvietės centre prie Vėžaičių mokyklos stadiono pasukę į Mokyklos gatvę ir ja pavažiavę nepilnai kilometrą. Mokyklos gatvės pabaigoje privažiuosite akligatvį - medinius vartus su pelėdomis, pro kuriuos įvažiavę ir laikydamiesi dešinės atvažiuosite tiesiai pas mus... 

  Augalus auginame uždara šaknų sistema, todėl laukiame Jūsų visą metų sezoną, jei tik sodinti leidžia oro sąlygos.

  Didelį dėmesį skiriame tinkamai augalų priežiūrai ir kokybei. Auginimui naudojame naujausias technologijas, visus augalus kiekvieną pavasarį tręšiame kokybiškomis "Osmocote" ilgo veikimo trąšomis, augalų profilaktinei priežiūrai naudojame visas tam reikiamas apsaugos priemones, kas garantuoja augalų gyvybingumą ir sveikumą visą vegetacijos sezoną. Parduodami augalus išsamiai konsultuojame sodinimo ir priežiūros klausimais.

  Siūlome didelį augalų asortimentą, kuriame galima rasti nemažai retų ir įdomių augalų, galinčių sudominti tiek profesionalą dendrologą-botaniką, tiek mėgėją augalų augintoją. 

  Visada stengiamės išlikti geranoriški, lankstūs ir atviri...

  Mūsų tikslas užauginti ir pasiūlyti Lietuvos rinkai kuo daugiau lietuviškų augalų. Augalų, kurie ne vienus metus būtų auginti ir išbandyti mūsų šalies klimato sąlygomis. Tuo tikslu nuosekliai ir kruopščiai atrenkame tam tinkamus augalus, nuolat tobuliname jau turimas žinias ir duomenų bazę.

  Taip pat džiaugiamės galimybe pristatyti prekinį ženklą "Užauginta Lietuvoje".

  Be augalų siūlome didelį pasirinkimą specializuotų prekių skirtų medelynams, sodininkams,  profesionalams ir mėgėjams augalų augintojams.

  Visada atviri įdomiems pasiūlymams ir bendradarbiavimo galimybėms.

   

   

  Pagarba Visiems, kas myli augalus...