Svarbi informacija mūsų Klientams

SVARBI INFORMACIJA !

 

NORIME DAR KART VISIEMS MUMS PRIMINTI, KAD MES ESAME NEDIDELIS MEDELYNAS,.. TIKRAI NE MAXIMA, SENUKAI AR ERMITAŽAS.

DĖL KARANTINO, ŠĮ SEZONĄ  UŽSAKYMŲ APIMTYS KOL KAS VIS DAR YRA GEROKAI DIDESNĖS NEI SPĖJAME IR GALIME, TODĖL VISŲ NORINČIŲ PAS MUS PIRKTI ŠĮ SEZONĄ PRIIMTI IR APTARNAUTI DEJA TIKRAI NEGALĖSIME !

DĖL ŠIOS STITUACIJOS VISŲ NUOŠIRDŽIAI ATSIPRAŠOME IR PRAŠOME SUPRATIMO.

DĖL AUGALŲ PRISTATYMO Į VIETĄ:

Kol kas esant tokioms nenormalioms apkrovoms ir tokiam kiekiui užsakymų, pristatymo grafikas užtrunka gerokai ilgiau nei įprastai t.y. 2-3 SAVAITES PO UŽSAKYMO APMOKĖJIMO. Visų kas nori augalus gauti per 1-2 dienas norime nuoširdžiai paprašyti nedaryti užsakymų mūsų medelyne.

DĖL RYŠIO PALAIKYMO SU KLIENTAIS:

Veikia tik telefono linija, kuria ne visada lengva priskambinti, nes mes turime tik vieną tam skirtą numerį, skambučių srautas vis dar didesnis nei galime fiziškai atsakyti. 

Elektroninį paštą info@dendropark.lt po truputį bandome atgtaivinti, nors laiškų srautas vis dar gerokai didesnis nei įmanoma normaliai laiku komunikuoti.

SMS- NEŽIŪRIME-NEATSAKINĖJAME !

FACEBOOK - NEŽIŪRIME-NEATSAKINĖJAME ! 

UŽSAKYMŲ TELEFONU, EL. PAŠTU, SMS, FACEBOOK-u NEPRIIMAME !! Viskas tik užsiregistravus www.dendropark.lt sistemoje.

Šiandieninėje situacijoje augalų nuotraukų nedarome ir nesiunčiame !!!

 

DĖL GALIMYBIŲ ATVYKTI Į MEDELYNĄ:

Virš 90 % augalų užsakymų vis dar "kabo" internetinėje erdvėje, šiai dienai vis dar pastoviai dirbame su 500-600 internetinių neužbaigtų augalų užsakymų, todėl laisvai-chaotiškai įsileisti žmonių vis dar negalime, nes yra didelė rizika, kad internetu užsakyti-rezervuoti-nupirkti žmonių augalai gali būti "nupirkti antrą kartą". Galimybių turėti du augalų sandėlius internetinei ir laisvai prekybai neturime ir greičiausiai neturėsime. Laisvą-chaotišką prekyba su "ekskursijomis-pasivaikščiojimais" galėsime pradėti, kai internetinių užsakymų skaičius žymiai sumažės, tikimės, kad tai atsitiks gegužės antroje pusėje.

Iki gegužės 15 dienos Visus Klientų užsakymus, kuriuose numatytas augalų atsiėmimas medelyne tvirtinsime, su sąlygą, kad užsakymų atsiėmimas bus vykdomas tik pagal telefonu suderintą grafiką, sutartai dienai ir valandai, kitų variantų deja pasiūlyti šioje situacijoje neturime galimybių.

Šiai dienai mūsų pagrindiniai prioritetai:
- Patvirtintų ir laiku neįvykdytų užsakymų kuo greitesnis pristatymas Klientams.
- Medelyno gamybos ir augalų priežiūros pavasariniai darbai.
- Darbas su atvykstančiais pagal grafiką Klientais atsiimti užsakytų augalų.

Visus atvykstančius pagal grafiką norime informuoti, kad įsileisime po vieną klientą kas pusvalandį pagal grafiką, vienam Klientui skirsime pusę valandos išsamiai konsultacijai, galimam lanksčiam augalų užsakymo koregavimui- papildymui, keitimui ar netinkamų išėmimui iš jūsų užsakymo, kitų prekių įsigijimui tokių kaip substratų, chemijos, trąšų ir t.t.. Galimi atsiskaitymo būdai: gryni pinigai, banko kortele, prieš atvykstant bankiniu pavedimu arba per elektroninę bankininkystę- visi variantai mums tinka.

Medelyno prekybinę aikštelę laisvai-chaotiškai prekybai kol kas atidaryti neturime galimybių ir neketiname, nes tokiu atveju iš esmės nesugebėsime vykdyti visų įvardintų prioritetinių darbų ir būsime visiškai suparalyžiuoti SPRĘSTI PRIORITETINIUS-ESMINIUS KLAUSIMUS. Todėl Visų labai, labai prašome iki Gegužės 15 dienos imtinai, neturint suderinto užsakymo sistemoje ir atsiėmimo laiko suderinto telefonu, kol kas pas mus nevažiuoti, o netyčia atvažiavus nekelti triukšmo (nesignalizuoti automobiliais ir nerėkauti, nes aplinkui gyvena žmonės), nelaužyti vartų ir nelipti savavališkai per tvoras. Neskambinti ir neprašyti, kad kas nors jus įleistų, nes kiekvienas toks skambutis ir derybos „valgo“ jūsų ir mūsų brangų laiką, kurio deja mes šiandien nebeturime..

Labai atsiprašome Visų už nepatogumus. Visiems norintiems atvykti ne pagal esančia tvarką ir grafiką, kol kas sakome tvirtą NE ir siūlome aplankyti augalų aikšteles, kurios specializuojasi tik augalų prekyboje, jos jau yra atsidarę ar atsidarys po švenčių ir lauks Visų Jūsų. Norime priminti, kad mes ne tik prekiaujame, bet dar sėjame, dauginame, skiepijame, sodiname, prižiūrime ir auginame tūkstančius augintinių ir tai šiandien yra vienas iš trijų aukščiau įvardintų esminių prioritetų. Daugelis mūsų kolegų prekiautojų to nedaro, todėl jiems bus paprasčiau ir lengviau Jus priimti ir skirti Jums norimo dėmesio.

Dar kart visų ATSIPRAŠOME už laikinus nepatogumus.

ATIPRAŠOME Visų mūsų Klientų, kurie mums skambina ir sunkiai gali prisiskambinti.

IR LABAI nuoširdžiai norime paprašyti Visų:

- kurie nežino ko patys nori

- kurie nori gauti želdynų dizainerių, kraštovaizdžių arcitektų, želdynų specialistų konsultacijų (galime duoti mūsų partnerių kontaktus, konsultacijos yra mokamos ir kaina prasideda nuo 50 Eurų už valandą)

- kurie nori telefonu "gauti" apželdinimo projektą(-us)..

- kurių protus laikinai aptemdė "Pandemijos" Panika.

Mums NESKAMBINTI, nes pas mus situacija laiko požiūriu kol kas lieka labai ĮTEMPTA.

Liūdna, bet dėl tokių "TUŠČIŲ" skambučių, kurie užima 70-80 % laiko mes negalime normaliai bendrauti ir dirbti su tikrais-konkrečiais mūsų Klientais.

 

Linkėjimai Visiems

Nesirkite ir Nepasiduokite Masinei Panikai..