Kaip pirkti?

 • Geriausias augalų pirkimo būdas - atvykti pas mus tiesiai į medelyną ir išsirinkti tai, kas Jus labiausiai domina ir atitinka Jūsų lūkesčius. Patys vietoje išsirinksite pačius gražiausius augalus, išliksite ramūs dėl transportavimo kokybės ir atsiskaitymo aiškumo, Jums nekainuos transportavimo paslaugos, už augalus atsiskaitysite vietoje grynais pinigais per kasą arba bankinėmis kortelėmis. Vietoje gausite išsamias konsultacijas įsigytų augalų sodinimo ir priežiūros klausimais. Visus norinčius susipažinti su DENDROPARK.LT augalų kolekcija ir parko kompozicija, kviečiame į ekskursiją, dėl kurios reikėtų iš anksto susiderinti. Atvykusius kviečiame išgerti puodelį kavos ir trumpam pabūti gamtoje...

   

   

  Jei jūs neturite laiko ar galimybės atvykti tiesiai į medelyną, siūlome apsipirkti elektroninėje DENDROPARK.LT parduotuvėje.

  Pirkti elektroninėje parduotuvėje galima 24 valandas per parą. Konsultacijos telefonu darbo dienomis nuo 9:00 iki 18:00. Prekių pirkimo tvarka nesudėtinga:

  - Jei nesate registruoti, registruojatės (juoda meniu juosta lango viršuje) ir suvedate visus reikiamus savo ar įmonės duomenis.

  - Jei jau esate registruoti, paprasčiausiai prisijungiate (juoda meniu juosta lango viršuje).

  - Susirenkate jums reikiamas prekes į krepšelį. Prekių kiekį galite įvesti ir ranka, paspaudę pelės žymeklį kiekio laukelyje. Rinkdami augalus į krepšelį, visada atkreipkite dėmesį į konkretaus augalo aprašyme esančią informaciją apie augalo ir vazono dydį.

  - Užbaigę krepšelio rinkimą, spauskite apačioje esantį mygtuką ĮVESKITE PRISTATYMO INFORMACIJĄ, jei Jūs esate registruotas ir prisijungęs, tai visa Jūsų registracijos metu pateikta informacija jau bus ir jos suvesti nebereikės. Jeigu prekes norite gauti kitu adresu, nei nurodėte registracijos metu, tada galite įrašyti reikiamą pristatymo adresą. Jei Jūs nebuvote prisiregistravęs, tai Jūs galite ir šiame etape suvesti reikiamus duomenis bei tęsti pirkimą.

  - Kitas žingsnis - pasirenkate vieną iš žemiau esančių apmokėjimo variantų:

  • E-mokėjimas (Paysera)
  • Bankiniu pavedimu
  • Grynaisiais pristačius prekes

  - Pasirinkus Paysera, kitame etape Jūs automatiškai pateksite į Paysera sistemą, kur pasirinksite Jums tinkamą banką ar kitą atsiskaitymo variantą.

  - Pasirinkus mokėjimą Bankiniu pavedimu, Jūs į savo elektroninį paštą gausite užsakymo patvirtinimo formą - išankstinio apmokėjimo sąskaitą su užsakymo numeriu. Tą formą išsispaudinsite ir pagal joje esančius pardavėjo rekvizitus, atliksite bankinį mokėjimą už jūsų pirkinį. Darydami pavedimą, nepamirškite mokėjimo paskirtyje nurodyti Jūsų užsakymo numerį.

  - Pasirinkus mokėjimą Grynais pristačius prekes, už prekes jūs atsiskaitysite vietoje, jas pristačius. Ši kurjerio paslauga yra mokama ir Jums kainuos 2,90 Eur, tai bus matyti pačiame Jūsų užsakyme.

  - Prieš spausdami mygtuką Užsakyti ir sumokėti, nepamirškite uždėti varnelę, kad sutinkate su pirkimo ir grąžinimo taisyklėmis.

  - Baigdami užsakymą, spauskite Užsakyti ir sumokėti. Jei Jūs pasirinkote mokėjimą per Paysera, tai Paysera mokėjimą pabaigsite jos viduje.

  Atlikę užsakymą - pirkimą, visada galėsite stebėti jo eigą ir matyti ar jis patvirtintas, apmokėtas, išsiųstas.

   

  Taip pat norime priminti, kad nuolatiniams Klientams taikome išskirtines nuolaidas:

  • pirkusiems mūsų prekių už 250 Eur, taikoma pastovi 5 % nuolaida;

  • pirkusiems mūsų prekių už 1000 Eur, taikoma pastovi 10 % nuolaida.

  Nuolaidos netaikomos akcijinėms prekėms ir prekėms, kurių kaina sistemoje kinta automatiškai perkant didesnius kiekius!

  Nuolatiniams Klientams didmenininkams, apželdintojams ir mūsų produkcijos platintojams nuolaidos derinamos atskiru susitarimu.

  • didmenininkams, augintojams, apželdintojams perkantiems augalų už 2500 Eur ir daugiau, taikoma iki 50 % nuolaida, nuo publikuojamų kainų.