Prekių katalogas

Kaip pirkti?

 • Geriausias augalų pirkimo būdas - atvykti pas mus tiesiai į medelyną ir išsirinkti tai, kas Jus labiausiai domina ir atitinka Jūsų lūkesčius. Patys vietoje išsirinksite pačius gražiausius augalus, išliksite ramūs dėl transportavimo kokybės ir atsiskaitymo aiškumo, Jums nekainuos transportavimo paslaugos, už augalus atsiskaitysite vietoje grynais pinigais per kasą arba bankinėmis kortelėmis. Vietoje gausite išsamias konsultacijas įsigytų augalų sodinimo ir priežiūros klausimais. Visus norinčius susipažinti su DENDROPARK.LT augalų kolekcija ir parko kompozicija, kviečiame į ekskursiją, dėl kurios reikėtų iš anksto susiderinti. Atvykusius kviečiame išgerti puodelį kavos ir trumpam pabūti gamtoje...

   

   

  Jei jūs neturite laiko ar galimybės atvykti tiesiai į medelyną, siūlome apsipirkti elektroninėje DENDROPARK.LT parduotuvėje.

  Pirkti elektroninėje parduotuvėje galima 24 valandas per parą. Informacija pirkimo klausimais darbo dienomis nuo 9:00 iki 18:00. Konsultacijų apželdinimo, projektavimo klausimais NETEIKIAME!!!

  Prekių pirkimo tvarka nesudėtinga:

  - Jei nesate registruoti, registruojatės (juoda meniu juosta lango viršuje) ir suvedate visus reikiamus savo ar įmonės duomenis.

  - Jei jau esate registruoti, paprasčiausiai prisijungiate (juoda meniu juosta lango viršuje).

  - Susirenkate jums reikiamas prekes į krepšelį. Prekių kiekį galite įvesti ir ranka, paspaudę pelės žymeklį kiekio laukelyje. Rinkdami augalus į krepšelį, visada atkreipkite dėmesį į konkretaus augalo aprašyme esančią informaciją apie augalo ir vazono dydį.

  - Užbaigę krepšelio rinkimą, spauskite apačioje esantį mygtuką ĮVESKITE PRISTATYMO INFORMACIJĄ, jei Jūs esate registruotas ir prisijungęs, tai visa Jūsų registracijos metu pateikta informacija jau bus ir jos suvesti nebereikės. Jeigu prekes norite gauti kitu adresu, nei nurodėte registracijos metu, tada galite įrašyti reikiamą pristatymo adresą. Jei Jūs nebuvote prisiregistravęs, tai Jūs galite ir šiame etape suvesti reikiamus duomenis bei tęsti pirkimą.

  - Kitas žingsnis - pasirenkate vieną iš žemiau esančių apmokėjimo variantų:

  • E-mokėjimas (Paysera)
  • Bankiniu pavedimu
  • Grynaisiais pristačius prekes

  - Pasirinkus Paysera, kitame etape Jūs automatiškai pateksite į Paysera sistemą, kur pasirinksite Jums tinkamą banką ar kitą atsiskaitymo variantą.

  - Pasirinkus mokėjimą Bankiniu pavedimu, Jūs į savo elektroninį paštą gausite užsakymo patvirtinimo formą - išankstinio apmokėjimo sąskaitą su užsakymo numeriu. Tą formą išsispaudinsite ir pagal joje esančius pardavėjo rekvizitus, atliksite bankinį mokėjimą už jūsų pirkinį. Darydami pavedimą, nepamirškite mokėjimo paskirtyje nurodyti Jūsų užsakymo numerį.

  - Pasirinkus mokėjimą Grynais pristačius prekes, už prekes jūs atsiskaitysite vietoje, jas pristačius. Ši kurjerio paslauga yra mokama ir Jums kainuos 2,90 Eur, tai bus matyti pačiame Jūsų užsakyme.

  - Prieš spausdami mygtuką Užsakyti ir sumokėti, nepamirškite uždėti varnelę, kad sutinkate su pirkimo ir grąžinimo taisyklėmis.

  - Baigdami užsakymą, spauskite Užsakyti ir sumokėti. Jei Jūs pasirinkote mokėjimą per Paysera, tai Paysera mokėjimą pabaigsite jos viduje.

  Atlikę užsakymą - pirkimą, visada galėsite stebėti jo eigą ir matyti ar jis patvirtintas, apmokėtas, išsiųstas.

   

  Taip pat norime priminti, kad mūsų medelynas taiko mažmenines ir didmenines kainas. Mažmeninėje prekyboje nuolaidų netaikome, nebent yra individualūs susitarimai.

   

  Nuolatiniams Klientams didmenininkams, apželdintojams ir mūsų produkcijos platintojams nuolaidos derinamos atskiru susitarimu pagal didmeninių kainų kainoraštį.

  Dėl didmeninių kainų prašome kreiptis info@dendropark.lt .

  Augalų rezervacija augalus atsiimant medelyne:

  - SEZONO metu augalus rezervuojame tik po pilno arba dalinio apmokėjimo. SEZONO užsakymams augalus Rezervuojame ir prižiūrime ne ilgiau kaip 5 d.d. (viena savaitė).  Pasibaigus rezervacijos terminui medelynas informuoja pikėją. Jei Rezervacija dėl pirkėjo kaltės užtrunka ilgiau, nei nurodyta aukščiau, mūsų medelynas neatsako už pirkėjo augalų kiekybę, saugumą ir kokybę.. 

  -  NE SEZONO metu augalų užsakymų rezervacija derinama individualiai.

    * SEZONO metas Balandžio 1 d.-Lapkričio 1 d..

  UŽSAKYMŲ ATŠAUKIMAS:

  - Užsakymas atšaukiamas, kai trijų darbo dienų laikotarpyje  nepavyksta susiekti su Pirkėju.

  - Kai patvirtinus užsakymą 5 darbo dienų laikotarpyje Pirkėjas neapmoka savo užsakymo.